23 thoughts on “1995-10-18 Legia – Blackburn”

 1. Oglądałem te mecze za małolata w telewizji i szczeże to od tamtej pory żadnego tak nieprzeżywałem jak wtedy, to była drużyna na miare europy waleczna i ambitna a teraz darmoziady które patrzą żeby na koncie było dużo

 2. ale tu Szpakowski się pomylił, spalony może i był skoro liniowy podniósł chorągiewkę ale że dziurawa siatka bramki była to nie uwierzę:)

 3. “Można było przygwoździć tych Anglików i nie byłoby problemów nerwów takich niepotrzebnych do końca” hehe
  Ale najlepsze podsumowujące ten mecz:
  “Takie spektakle, z takim zachowaniem publiczności, z takim zaangażowaniem w walkę polskiego zespołu aż chce się komentować i chce się oglądać”. WSZYSTKO NA TEN TEMAT.

 4. Rewelacyjny skrot z komentarzem swietnego Szpaka – 5/5. Idzie do ulubionych. Zapraszam do ogladniecia mojej komp o (L)egii w Lidze mistrzów
  /watch?v=ud-W4c8k3Uc

 5. Byłem na tym meczu. Siedziałem (a raczej stałem) na środku Żylety. Nigdy wcześniej ani później nie widziałem takiego ścisku na trybunach.
  Wtedy Legia osiągnęła szczyt swojej formy w tamtym składzie.

 6. Obejrzałem cały skrót, i jakby mi ktoś powiedział, że to był mecz z mistrzem
  Anglii to bym nigdy nie uwierzył. Przecież
  Legia grała wtedy najlepiej, czekam 15 lat aż ktoś tak będzie grał jak oni, ale nic…

 7. ehhh…aż się łezka w oku kręci….oby te czasy wróciły….czasy świetności więcej Legii!!!

 8. Wiara , która jest w Nas nie zgaśnie nigdy, miłość do barw to siła która wrogów niszczy, LEGIA to klub na całe życie, LEGIA to My-Kibice!

 9. “Mozemy miec drobny niedosyt” Mówi Dariusz Szpakowski po tym jak Polska druzyna pokonała mistrza Anglii w Fazie Grupowej Ligi Mistrzów…dziwnie dzis to brzmi 🙂 conajmniej…hehe.

Comments are closed.